Тематичне вивчення роботи вихователів здо.

3 груд. 2018
Рівень ефективності роботи педагогів над проблемою розвитку мовлення.

В закладі дошкільної освіти з 26.11.2018 р по 30.11.2018 року проведено тематичне вивчення з мовленнєвої компетентності дітей раннього та дошкільного віку та рівень ефективності роботи педагогів над проблемою розвитку мовлення. З метою контролю під час перевірки використовувались наступні методи роботи:

аналіз планування роботи з розділу «Мова рідно, слово рідне» (ділова документація), колективні перегляди контрольних занять, бесіди з вихователями, аналіз дидактичного обладнання, предметно ігрового розвивального середовища, спостереження за різними формами роботи, а саме: проведення занять з розділу «Мова рідна, слово рідне», мовленнєвих ігор, індивідуальної роботи з дітьми, проведення індивідуальних бесід та консультацій з батьками.

На основі зазначеного можна зробити висновок, що робота з мовленнєвого розвитку в молодшій та середній групах загалом проводиться задовільно.