Осінь завітала!

28 жовт. 2020
Тематичне дозвілля "Осінь завітала"

28 жовтня 2020 року, музичним керівником, Скворцовою Світланою Володимирівною, було проведено тематичне дозвілля для дітей молодшого віку "Осінь завітала". Кожне свято для дітей – справжнє море радості, гарних емоцій та величезного задоволення. В закладі освіти  стало традицією проводити Свято Осені. Вихователі та музичний керівник зуміли створити неповторну атмосферу свята та поринути разом зі своїми вихованцями в неповторний осінній колорит в піснях, таночках та неповторних індивідуальних номерах, в яких діти показали свої творчі здібності, а педагоги свою майстерність по підготовці дітей до свята, передати настрій осінньої пори, коли природа готується до зими.