Спортивне свято

27 жовт. 2021
В закладі освіти відбулися спортвні змагання "Перші кроки" серед вихованців старших груп.

Спортивне свято - важливий  захід. Воно пропагандує активний і здоровий спосіб життя для дітей будь-якого віку і є прекрасним розвагою.Спортивне свято потрібне для того, щоб виховувати в дітях бажання долучатися до спортивної культури, фізичним вправам і тренувати дух суперництва. Адже, не існує в світі такої дитини, яка б не любила конкурси, квести, змагання і смак перемоги.Спортивний захід - це завжди веселощі, радість з друзями, командні ігри та задоволення від активного проведення часу. Крім цього, таке заняття прищеплює дітям любов до спорту, а значить формує з них повноцінну особистість. Залучаючи  дитину до спорту, ми піклуєтмось про його здоров'я, вчіимо жити в суспільстві і здобувати перемоги в будь-якій справі.