Навчально-методична робота

Похожее изображение

Заклад дошкільної освіти — навчальний заклад, що забезпечує реалізацію права дитини на здобуття дошкільної освіти, її фізичний, розумовий і духовний розвиток, соціальну адаптацію та готовність продовжувати освіту.

Змістовні напрямки освітнього процесу
  1. Організація та підтримка безпечного освітнього простору.
  2. Національно-патріотичне виховання дітей дошкільного віку.
  3. Педагогічна взаємодія з дітьми. Партнерство у співпраці з батьками.

ПЕДАГОГІЧНА РАДА № 4 від 31.08.2023 року (онлайн конференція)

Питання ,що розглядаються

Доповідач

1

Виконання рішень попередньої педради. (Підсумки роботи закладу у 2022/2023 навчальному році та пріоритетні напрями роботи закладу у 2023/2024 навчальному році)

2

Обговорення та затвердження плану роботи дошкільного закладу на 2023/2024 навчальний рік.

3

Підсумки роботи психологічної служби та пріоритетні напрями роботи у 2022/2023 навчальному році. Про роботу щодо збереження життя та здоров’я вихованців закладу та запобігання всім видам дитячого травматизму. Звіт громадського інспектора.

Громадський інспектор

4

Про результати оперативно-оглядового контролю щодо підготовки закладу до нового навчального року

Завідувач господарством

5

Обговорення інструктивно-методичних рекомендацій, листа МОН від 21.08. 2023 № 1/12490-23. Про окремі питання діяльності закладів дошкільної освіти у 2023/2024 навчальному році.

6

Обговорення «ДОСТУПНА ДОШКІЛЬНА ОСВІТА –ФУНДАМЕНТ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ»

7

Затвердження навчальних програм,  плану організації життєдіяльності дітей, робочого навчального плану.

8

Про прийняття рішень педради.