10 квіт. 2024

10 квітня Міжнародний день братів і сестер.

Це чудова сімейна подія, яка, хоч і досить молода, проте допомагає зміцнити родинні зв'язки та створити теплу атмосферу
9 квіт. 2024

Шановні батьки!!!

10 квітня 2024 року о 16.00 відбудеться засідання районного батьківського клубу «Скарбничка мудрості». Тема заняття: Логіко-математичний розвиток - ігровий простір дитини вдома. Поради батькам.
7 квіт. 2024

У квітні Департамент освіти Харківської міської ради запрошує охочих долучитись до освітньої акції “Від серця до серця

марафону вдячності тим, хто щодня надзвичайно високою ціною наближає довгоочікуваний мир, рятує наші життя та домівки, бореться за теперішнє та майбутнє на всіх фронтах, кордонах і в тилу.
5 квіт. 2024

Флешмоб " White card"

до Міжнародного дня спорту на благо розвитку та миру та Всесвітнього дня здоров'я.
4 квіт. 2024

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує

про найважливіші події у сфері якості освіти у березні 2024 року
2 квіт. 2024

Конкурс на тему "Моя космічна мрія"

Вихованці старшого віку прийняли участь у конкусі
30 бер. 2024

П’ятий всеукраїнський конкурс малюнків на тему "Моя космічна мрія"

25 бер. 2024

Шановні батьки!

На жаль за данних обставин, ми не маємо змоги провести діагностику готовності дітей до школи.
22 бер. 2024

Запрошуємо Вас зареєструвати ваших малюків до нашого дитячого садочка

Заклад дошкільної освіти № 22 чекає саме на вас!
20 бер. 2024

Міжнародний День Щастя

Міжнародний День Щастя — Міжнародний день ООН, що святкується щороку 20 березня. Проголошено ООН 28 червня 2012 року