Щиро вітаю вас з днем працівника освіти!

3 жовт. 2011
Щиро вітаю вас з днем працівника освіти! У прекрасну пору року приходить до нас свято вчителів.

Щиро вітаю вас з днем працівника освіти!

У прекрасну пору року приходить до нас свято вчителів. Це час, коли шелестить золота осінь і снує в лузі мереживо бабиного літа, а різнокольорові айстри та жоржини пломеніють над землею, немов дарують весь свій жар любові вам, шановні колеги.
         Щиро дякую Вас за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного міста.

Ваші досягнення та успіхи ваших учнів створюють славу Харкову, місту яке займає лідируючі позиції в освітніх рейтингах України.
         Хай життя дарує вам посмішку щастя, родинне благополуччя, здійснення найзаповітніших мрій, а любов і тепло ваших вихованців додають вам сил, натхнення, упевненості в собі і в майбутньому.