Тиждень знань дорожнього руху

26 бер. 2021
"У дорожніх правил - канікул немає!"

В закладі освіти було проведено тиждень знань дорожнього руху за темою: "У дорожніх правил - канікул немає!".

Вихователі всіх вікових груп провели з дітьми цікаві, розноманітні заняття, практичні вправи, які допомогли діткам дізнатися про правила дорожнього руху, такі як: «Наш друг та помічник Світлофор», «Транспорт та його роль в житті дитини» проведено бесіду «Дорожні знаки», дидактичні ігри  «Світлофор – пішохід»,  «Збери світлофор», «Назви знак»,  С/рольова гра «Водії та пішоходи», «Подорож по місту»,  Рухливі ігри «Перехрестя» , «Червоний,жовтий,зелений», «Водії і пішоходи». Розбір ілюстрацій «Небезпечні ситуації на дорозі».  Читання віршів – загадок “Школа світлофора Моргайка”. Проведено і роботу з батьками:  Консультація  «Батьки, будьте прикладом для дітей», Книга – ширма “Вивчаємо правила дорожнього руху”, Папка –пересувка «Дорожній рух».