День козацтва

13 жовт. 2021
13 жовтня у закладі дошкільної освіти відзначали День козацтва

13 жовтня у закладі дошкільної освіти відзначили День Українського козацтва та День захисника України.

В нашому закладі  завжди шанують звичаї, тут традиційно проводять національні українські свята. У затишному колі дітей старших і середніх груп та вихователів пройшла фізкультурна розвага. Відкриваючи свято діти заспівали Гімн України. Вихованці взяли участь у козацьких розвагах, здолали безліч перешкод .  У гості до малечі завітав справжній український козак, який навчивмалят варити справжній український куліш, розвивати силу , увагу та спритність.

На святі відчувався позитивний настрій та піднесення, а дошкільнята збагатились національно-патріотичним духом.