Метрошкола - надійно та безпечно!

18 вер. 2023
Розпочався новий навчальний рік. У нашому місті Харкові організовано роботу Метрошколи.

На станціях КП "Харківський метрополітен" "Університет" та "Академіка Павлова" розпочалися навчальні заняття у дві зміни для учнів 1-4 класів закладів загальної середньої освіти Київського району.

Вихоатель нашого закладу дошкільної освіти Радченко Ольга Миколаївна долучилася до роботи в Метрокласах на станції «Університет». Вона здійснює психологогічний супровід учасників освітнього процесу та, у разі потреби, надає необхідну психологічну допомогу.  Організовує та проводить ігри та вправи для розвитку дружньої взаємодії дітей, згуртування колективу, створення позитивної атмосфери в класі у вільний від уроків час.