Шановні батьки!

17 січ. 2024
Пропонуємо ознайомитись з першим випуском Дайджесту проєкту «Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні».

У першому випуску дайджесту розміщено:

інтерв’ю з Nina Omelyanenko Nina Omelyanenko
інформацію про команду проєкту
опис ініціативи ВзаємоДІЯ та ДоШкіллЯ
методичні матеріали для забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах війни в Україні
педагогічні ідеї з організації освітніх зустрічей для педагогів та батьків.

Дайджест за посиланням https://www.flipsnack.com/AE8BCD88B7A/1.html

Кажемо: “Не новини, а життя проєкту”!

Нагадаємо, проєкт «Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні» реалізується Всеукраїнською громадською організацією «Асоціація працівників дошкільної освіти» у рамках СПІЛЬНО — програми Дитячого фонду ООН (UNICEF Ukraine) для підтримки сімей з дітьми, які постраждали від війни, за інформаційної підтримки Міністерство освіти і науки України та Українського інституту розвитку освіти. Далі буде.