7 черв. 2023

Створимо безпечне онлайн-середовище для дітей разом!

Дорослим важливо знати про можливі ризики, навчити дітей інформаційної гігієни та інтернет-грамотності, вміти налаштувати гаджети. А найголовніше – допомогти дитині уникати інтернет-загроз та знати, куди звернутися за консультацією.
5 черв. 2023

Про реалізацію програми на тему: "Правила поводження з вибухонебезпечними предметами

Онлайн-курс безкоштовний, складається з п’яти коротких уроків і висвітлює головні питання про вибухонебезпечні предмети та правила поводження з ними.
2 черв. 2023

Вітання Харківського міського голови Ігоря Терехова

з нагоди закінчення навчального року
2 черв. 2023

Вітання голови Адміністрації Київського району Харківської міської ради Неллі Казанжиєвої

зі святом Останнього дзвоника
1 черв. 2023

1 червня, Міжнародний день захисту дітей

Міжнародний день захисту дітей - одне з найстаріших міжнародних свят. Рішення про його проведення було ухвалено у 1925 році на Всесвітній конференції, присвяченій питанням благополуччя дітей, в Женеві.
29 трав. 2023

Інформуємо батьків

Вступ до школи – надзвичайно відповідальний момент, як для самої дитини, так і для батьків.
27 трав. 2023

Порадник для батьків

Як підтримати дитину, коли вона йде до школи?
26 трав. 2023

БЕЗПЕКА ДІТЕЙ В ІНТЕРНЕТІ

ПАМ'ЯТКА ДЛЯ БАТЬКІВ: «ДІТИ. ІНТЕРНЕТ. МОБІЛЬНИЙ ЗВ'ЯЗОК»
26 трав. 2023

«Помічай, упізнавай, поводься безпечно!»

Формування ключових та стійких компетенцій у дітей з отримання знань про безпечну поведінку у час війни та після її завершення – одне з головних завдань батьків та освітян.
25 трав. 2023

Корисні поради для батьків під час воєнного стану

Практичний психолог закладу підготувала цікавий матеріал для батьків