8 січ. 2020

Профілактичне заняття з патрульною поліцією.

У рамках програми "Шкільний офіцер поліції".
26 груд. 2019

Шановні батьки!

Графік роботи закладу у святковий період.
11 груд. 2019

Зима чарівниця!

В закладі дошкільної освіти проходить виставка дитячих робіт "Зима чарівниця!"
25 лист. 2019

Відкритий показ

Заняття "Шахи" — один з найпопулярніших інтелектуальних видів спорту з давніми традиціями. Водночас це універсальна гра, що не має жодних обмежень щодо віку чи фізіологічних особливостей гравців.
15 лист. 2019

Тиждень безпеки дорожнього руху

Завдання Тижня безпеки дорожнього руху – нагадати вихованцям про необхідність формування навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах, удосконалення і узагальнення знань з безпеки дорожнього руху, правил пішоходів.
8 лист. 2019

Свято Осені!

Кожне свято для дітей – справжнє море радості, гарних емоцій та величезного задоволення. В закладі стало традицією проводити Свято Осені. Цього року воно пройшло 6,7 та 8 листопада і своєю змістовністю та різноманітністю спонукало піднесенню святкового настрою всіх присутніх у прикрашеній з любов’ю залі.
19 жовт. 2019

Суботник!

В закладі дошкільної освіти 19 жовтня 2019 року пройшов суботник.
11 вер. 2019

Консультація практичного психолога

"Адаптація дитини до дитячого садочка. 10 порад психолога", консультація для батьків.
23 серп. 2019

День Прапору!

В закладі дошкільної освіти всі вихованці під гимн України провели урочисте підняття Прапору України!
19 серп. 2019

Колаж "Ось яке воно- наше літечко!"

В закладі дошкільної освіти вихователі разом з дітьми зробили колаж!