27 лип. 2023

Цікаве, літнє заняття

підготувала вихователь молодшої групи,Харченко Ольга Миколаївна
24 лип. 2023

В закладі тривають ремонтні роботи.

Не дивлячись ні на що садочок стає ще кращим, яскравішим і привабливішим.
17 лип. 2023

Літо триває, малюки відпочивають.

літо – це пора, яка дозволяє нам добре відпочити і набратися нових сил для продовження навчання.
13 лип. 2023

Вихователь - методист закладу освіти підготував

Консультацію для батьків «Особливості організації літнього оздоровчого періоду»
10 лип. 2023

Шановні батьки, працівники закладу!

ЮНІСЕФ запускає групи підтримки для вас - якщо ви потребуєте психологічної підтримки або хотіли би спілкуватися з іншими колегами та фахівцями-психологами про те, що відбувається сьогодні у нашій країні, з усіма нами та з нашими учнями і як допомогти впоратись собі та дітям
8 лип. 2023

Шановні батки, УВАГА!

Спалах кору в україні 2023
7 лип. 2023

Практичний психолог закладу освіти

пропонує для дітей мультфільм
5 лип. 2023

"Інформ-релізи Управління Державної служби якості освіти у Харківській області".

інформ-реліз за червень
30 черв. 2023

Як вберегтись від кишкових інфекцій в умовах літа і війни – поради МОЗ

У зв'язку зі зростанням ризику зараження гострими кишковими інфекціями Міністерство охорони здоров'я України надало рекомендації щодо профілактики таких хвороб.
28 черв. 2023

День Конституції України 28 червня.

Конституція України визначає наш шлях як демократичної держави, гарантує права та свободи українців та закріплює їхні обов'язки.