1 серп. 2022

Про найважливіші події у сфері якості освіти у липні 2022 року

30 лип. 2022

Звіт керівника закладу Оксани Віталіївни Власової про діяльність за 2021/2022 н.р.

30 липня 2022 рокувідбулося щорічне звітування керівника закладу №22 О.В. ВЛАСОВОЇ про свою діяльність за 2021/2022 навчальний рік на загальних зборах (конференції) на платформі ZOOM (онлайн)
28 лип. 2022

День Української Державності.

28 липня 2022 року українці вперше святкують День Української Державності.
26 лип. 2022

Конкурс творчих робіт «Присвята рідному місту"!

Конкурс проводиться за трьома номінаціями:
26 лип. 2022

Психологічна підтримка себе та близьких

У Міністерстві цифрової трансформації створили освітній серіал "Психологічна підтримка себе та близьких для цивільних", який буде корисним для школярів, батьків, освітян.
23 лип. 2022

Буклет із протидії дезінформації

Головна загроза гібридної війни полягає в тому, що громадяни можуть потрапити під вплив дезінформації та засумніватися в правді, що грає на руку злочинців.
20 лип. 2022

Вихованці закладу освіти приєднались до челенджу «Діти_Харкова_прагнуть_миру»

Ось уже п’ять довгих місяців у нашій країні йде жорстока війна. П’ять місяців народ України відважно дає відсіч загарбникам, наближаючи перемогу. Наші героїчні воїни, медики, рятувальники, волонтери, комунальники, працівники усіх галузей роблять можливе і неможливе, щоб у наших містах та селах запанував мир.
17 лип. 2022

щорічне звітування керівника закладу освіти відбудеться 30 липня 2022 року.

Шановні батьки!
15 лип. 2022

Розпочав роботу Telegram-канал «Харківські герої освітнього фронту»

Представники великої харківської освітянської родини щодня власним прикладом доводять незламність нашої нації. Неможливо побороти країну, громадяни якої демонструють сміливість і свідомість із пелюшок. Усі виклики часу ми долаємо спільно, кожен із нас бореться за Україну та її щасливе майбутнє на нашому освітньому фронті, додає часточки своєї душі та праці в спільну мету, робить все можливе, аби наблизити ПЕРЕМОГУ, допомагає нашим захисникам підтримкою, словом і ділом.
13 лип. 2022

Челендж «Діти Харкова прагнуть миру»

Єднання громадян нашої країни під час війни заслуговує на окрему увагу. Незалежно від нашого місцеперебування, Україна в серці кожного та всі ми прагнемо миру на нашій землі.