13 лип. 2022

Дістанційне навчання.

Вихователь закладу освіти, Кравченко Мар`яна Вікторівна, провела для малят веселу зустріч!
10 лип. 2022

Оздоровлення дошкільнят влітку

Питання оздоровлення дошкільнят дуже актуальне, особливо в умовах війни.
6 лип. 2022

"Бесіди та поради щодо правил поведінки в умовах воєнного стану" розділу "Дистанційне навчання у воєнний час".

Пам'ятайте головне правило — побачили підозрілий предмет: Не підходь! Не чіпай! Телефонуй 101!
6 лип. 2022

Про найважливіші події у сфері якості освіти у червні 2022 року

Управління державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у червні 2022 року.
2 лип. 2022

Управління державної служби якості освіти у Харківській області інформує

Про найважливіші події у сфері якості освіти у червні 2022 року
27 черв. 2022

Онлайн-тренінг щодо можливостей використання платформи YouTube в освітньому процесі

Міністерство освіти і науки України повідомляє, що 29 червня з 14.00 до 15.30 відбудеться онлайн-тренінг щодо можливостей використання платформи YouTube в освітньому процесі.
20 черв. 2022

Безпечні літні канікули

Безпека дітей під час війни є важливим питанням для дорослих! Життя в сучасних реаліях є дуже складне і знання з безпеки життєдіяльності є неабияк важливим його компонентом, як для дорослих так і для дітей.
19 черв. 2022

19 червня - день батька, який святкують в Україні та світі.

Це тепле сімейне свято, яке варто провести в сімейному колі.
16 черв. 2022

Онлайн-курс для батьків "Долаємо стреси разом"

UNICEF Ukraine спільно з Всеукраїнським громадським Центром "Волонтер" розробили онлайн-курс "Долаємо стреси разом", що допоможе батькам краще зрозуміти свій стан і почуття дитини.
15 черв. 2022

«Наші улюблені книжки» для дошкільнят і молодших школярів

Український інститут розвитку освіти спільно з ЮНІСЕФ запустили проєкт «Наші улюблені книжки».