13 жовт. 2021

13 жовтня у закладі дошкільної освіти відзначали День козацтва
6 жовт. 2021

Про виконання протиепідемічних заходів

Про незадовільний стан виконання протиепідемічних заходів на території міста Харкова
5 жовт. 2021

Сьогодні працівники закладу отримали Картку Харків'янина!

Соціальний проект Карта харків'янина був ініційований в цьому році керівником міста Ігорем Тереховим. Іменна Карта, заявку на яку може подати кожен житель Харкова, дозволить отримувати знижки в магазинах і компаніях міста - від супермаркетів і аптек до служб таксі і інтернет-провайдерів
27 вер. 2021

Із Всеукраїнським Днем дошкілля!

Привітання працівників закладу дошкільної освіти
23 вер. 2021

Карантин продовжено до 31 грудня 2021 року

На засіданні Кабінету Міністрів України 20 вересня 2021 року прийнято рішення про продовження адаптивного карантину та режиму надзвичайної ситуації до 31 грудня 2021 року.
20 вер. 2021

Консультація для педагогів

Консультація для вихователів «Від якості умов до якості освітніх результатів»
16 вер. 2021

Олімпійський тиждень!

Триває в закладі Олімпійський тиждень.
10 вер. 2021

В закладі дошкільної освіти проводилися виховні фізкультурно-оздоровчі заходи Олімпійського тиждня.

Вихователі для дітей дошкільного віку провели бесіду за темою: «Спорт-здоров’я, спорт – це сила, що дає людині крила»
6 вер. 2021

Освітній процес в закладі освіти.

Розпочався освітній процес в закладі освіти. Діти старшого віку працюють за програмою "Впевнений старт"
1 вер. 2021

День знань!

В закладі освіти відбулося свято присвячене "Дню знань!"